Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

SYSTEM KONTROLI BILETÓW
Z NADZOREM WIDEO NA AMBERIF 2011

Już po raz trzeci SPORTDATA obsługi- wała MiędzynarodoweTargi Bursztynu, Biżuterii i Kamieni Jubilerskich, w za- kresie elektronicznej kontroli dostępu zintegrowanej z nadzorem wideo.
Tegoroczna 18. edycja odbyła się w dniach 9-12 marca na terenie Między- narodowych Targów Gdańskich.

Projekt obejmował dostarczenie, insta- lację i uruchomienie systemu kontroli na wejściu i wyjściu z poszczególnych hal targowych w oparciu spersona- lizowane identyfikatory z kodem kres- kowym. Zintegrowanie systemu kontroli z system wideonadzoru pozwoliło na pełną identyfikację gości, wystawców i obsługi technicznej poprzez powiązanie wizerunku osoby wchodzącej i wychodzącej z danymi osobowymi przypisanymi do identyfikatora. Dostarczone rozwiązanie po raz kolejny zagwarantowało wysokie bezpieczeństwo uczest- nikom, wystawcom oraz organizatorom, a także dobrą organizację imprezy.

AMBERIF to 440 wystawców z 16 krajów, od Polski po Indie. Od małych firm, przez projektantów po duże firmy jubilerskie. Prawie 5 tys. metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej. Przez cztery dni trwania 18. Międzynarodowych Targach Bursztynu, Biżuterii i Kamieni Jubilerskich AMBERIF targi odwiedziło kilka tysięcy właścicieli sklepów jubilerskich, hurtowni i galerii sztuki z czterdziestu państw świata. Międzynarodowe Targi Bursztynu, Biżuterii i Kamieni Jubilerskich w Gdańsku to obecnie największe targi jubi- lerskie w naszej części Europy i nie mają sobie równych w promowaniu bursztynu na świecie.
Copyright 2011 © SPORTDATA | ARENA ON-LINE
Home |  O firmie  |  Realizacje  |  Pobierz  |  Kontakt