Kalendarz Imprez

Informacje

ZASADY SPRZEDAŻY KARNETÓWZASADY SPRZEDAŻY KARNETÓW

1.     Karnet obejmuje wszystkie mecze w rundzie wiosennej i finałowej sezonu 2018/19, które zostaną rozegrane na stadionie w Kielcach.

2.     Każdy posiadacz karnetu może bezpłatnie przebukować nieograniczoną ilość razy bilet jednorazowy na rzecz wskazanej osoby. Zmiany można dokonać tylko w Sklepie Kibica.

 

 

ZAKUP KARNETU – rabaty

 

Þ       Rezerwacja miejsca dla posiadaczy karnetów w rundzie jesiennej sezonu 2018/19 – W cenie karnetu kibic otrzymuje prezent w postaci co najmniej dwóch darmowych wejść na mecze w ramach rozgrywek o mistrzostwo LOTTO Ekstraklasy, które odbędą się na stadionie w Kielcach. Rezerwacja miejsca obowiązuje od 11 grudnia 2018 roku do 10 stycznia 2019

 

Þ       Dla nowych karnerowiczów –  W cenie karnetu kibic otrzymuje prezent w postaci co najmniej jednego darmowego wejścia na mecz w ramach rozgrywek o mistrzostwo LOTTO Ekstraklasy, które odbędą się na stadionie w Kielcach. Sprzedaż odbywa się już od 11 grudnia!

 

 

3.        Bilety zarezerwowane dla stałych karnetowiczów można nabywać w okresie 11.12.2018 – 10.01.2019 roku:
a)      w Sklepie Kibica ul. Ściegiennego 8;
b)      za pośrednictwem  serwisu  
https://korona-kielce.kupbilety.pl,

4.        W  wolnej sprzedaży (w okresie 11.12.2018 – do pierwszego meczu w roli gospodarza), karnety można nabywać:

a)     w  Sklepie Kibica ul. Ściegiennego 8;

b)    za pośrednictwem  serwisu  https://korona-kielce.kupbilety.pl,

c)    w punktach sprzedaży  Kolporter Sieci Handlowe – wykaz saloników znajduje się na stronie https://korona-kielce.kupbilety.pl 

 

 

 

ZASADY SPRZEDAŻY KARNETÓW ULGOWYCH (dziecięcy, ulgowy, senior):

 

1.     KARNET DZIECIĘCY może być zakupiony dla dzieci, które nie ukończyły 13 lat. Zakupu karnetu może dokonać wyłącznie opiekun dziecka. Sprzedaż karnetu dziecięcego odbywa się także za pośrednictwem serwisu www.korona-kielce.kupbilety.pl).

 

2.     KARNETY ULGOWE osoby w wieku 14 – 25 lat – uczniowie i studenci. Warunkiem zakupu karnetu jest posiadanie ważnej legitymacji szkolnej lub legitymacji studenckiej. Należy podkreślić, że w przypadku studentów oprócz posiadania ważnej legitymacji studenckiej osoba musi znajdować się w przedziale wiekowym 18-25 lat. Karnety ulgowe można również nabywać za pośrednictwem serwisu sprzedaży internetowej www.korona-kielce.kupbilety.pl. Należy pamiętać aby podczas wejścia na stadion posiadać dokument uprawniający do zakupu biletu ulgowego (legitymacja szkolna lub legitymacja studencka).

- osoby które ukończyły 65 lat 

- osoby niepełnosprawne, które nie należą do Klubu Kibiców (Nie) Pełnosprawnych Kielce, ale posiadające aktualne orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym (osoba niepełnosprawna musi okazać podczas zakupu karnetu orzeczenie o stopniu niepełnosprawności).

Proszę czekać - trwa ładowanie treści