Kalendarz Imprez

Informacje

ZASADY SPRZEDAŻY KARNETÓW

1.       Karnet obejmuje wszystkie mecze w rundzie jesiennej sezonu 2018/19, które zostaną rozegrane na stadionie w Kielcach.

2.     Każdy posiadacz karnetu może bezpłatnie przebukować nieograniczoną ilość razy bilet jednorazowy na rzecz wskazanej osoby. Zmiany można dokonać tylko w Sklepie Kibica.

 

 

ZAKUP KARNETU – rabaty

 

Þ       PRZEDSPRZEDAŻ   –  zakup tylko dla posiadaczy karnetów w rundzie wiosennej sezonu 2017/18.  Kibic otrzymuje prezent w postaci dwóch wejść na mecze w ramach rozgrywek o mistrzostwo LOTTO Ekstraklasy oraz wszystkie mecze w ramach rozgrywek Pucharu Polski, które odbędą się na stadionie w Kielcach. Osoba, która zakupiła karnet otrzymuje szal z limitowanej kolekcji „Najwierniejsi z wiernych”. Szale za okazaniem karnetu wydawane są w Sklepie Kibica przy ul. Ściegiennego 8 w Kielcach.

 

Þ       WOLNA SPRZEDAŻ  –  kibic otrzymuje prezent w postaci jednego wejścia na mecz w ramach rozgrywek o mistrzostwo LOTTO Ekstraklasy oraz na wszystkie mecze w ramach rozgrywek Pucharu Polski, które odbędą się na stadionie w Kielcach. Osoba, która zakupiła karnet otrzymuje szal z limitowanej kolekcji „ Najwierniejsi z wiernych”. Szale na za okazaniem karnetu wydawane są w Sklepie Kibica przy ul. Ściegiennego 8 w Kielcach.

 

 

3.        W przedsprzedaży (w okresie 11.06 – 25.06.2018 roku) karnety można nabywać:
a)      w Sklepie Kibica ul. Ściegiennego 8;
b)      za pośrednictwem  serwisu  https://korona-kielce.kupbilety.pl,

4.        W  wolnej sprzedaży (w okresie 26.06.2018 – do pierwszego meczu w roli gospodarza, karnety można nabywać:

a)     w  Sklepie Kibica ul. Ściegiennego 8;

b)    za pośrednictwem  serwisu  https://korona-kielce.kupbilety.pl,

c)    w punktach sprzedaży  Kolporter Sieci Handlowe – wykaz saloników znajduje się na stronie https://korona-kielce.kupbilety.pl 

5.        Sprzedaż karnetów będzie podzielona na dwa okresy:

Þ  PRZEDSPRZEDAŻ – zakupu mogą dokonać osoby posiadające karnet w rundzie wiosennej sezonu 2017/2018.

Þ  WOLNA SPRZEDAŻ – zakupu karnetu mogą dokonać wszystkie osoby.

 

 

 

ZASADY SPRZEDAŻY KARNETÓW ULGOWYCH (dziecięcy, ulgowy, senior):

 

1.     KARNET DZIECIĘCY może być zakupiony dla dzieci, które nie ukończyły 13 lat. Zakupu karnetu może dokonać wyłącznie opiekun dziecka. Sprzedaż karnetu dziecięcego odbywa się także za pośrednictwem serwisu www.korona-kielce.kupbilety.pl).

 

2.        KARNETY ULGOWE osoby w wieku 14 – 25 lat – uczniowie i studenci. Warunkiem zakupu karnetu jest posiadanie ważnej legitymacji szkolnej lub legitymacji studenckiej. Należy podkreślić, że w przypadku studentów oprócz posiadania ważnej legitymacji studenckiej osoba musi znajdować się w przedziale wiekowym 18-25 lat. Karnety ulgowe można również nabywać za pośrednictwem serwisu sprzedaży internetowej www.korona-kielce.kupbilety.pl. Należy pamiętać aby podczas wejścia na stadion posiadać dokument uprawniający do zakupu biletu ulgowego (legitymacja szkolna lub legitymacja studencka).

- osoby które ukończyły 65 lat

- osoby niepełnosprawne, które nie należą do Klubu Kibiców (Nie) Pełnosprawnych Kielce, ale posiadające aktualne orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym (osoba niepełnosprawna musi okazać podczas zakupu karnetu orzeczenie o stopniu niepełnosprawności).

Proszę czekać - trwa ładowanie treści