Kalendarz Imprez

Informacje

ZASADY SPRZEDAŻY KARNETÓW

 

1.       Karnet obejmuje wszystkie mecze w rundzie jesiennej sezonu 2018/19, które zostaną rozegrane na stadionie w Kielcach.

2.        Każdy posiadacz karnetu może bezpłatnie przebukować nieograniczoną ilość razy bilet jednorazowy na rzecz wskazanej osoby. Zmiany można dokonać tylko w Sklepie Kibica.

 

 

ZAKUP KARNETU – rabaty

 

Þ       PRZEDSPRZEDAŻ   –  zakup tylko dla posiadaczy karnetów w rundzie wiosennej sezonu 2017/18.  Kibic otrzymuje prezent w postaci dwóch wejść na mecze w ramach rozgrywek o mistrzostwo LOTTO Ekstraklasy oraz wszystkie mecze w ramach rozgrywek Pucharu Polski, które odbędą się na stadionie w Kielcach. Osoba, która zakupiła karnet otrzymuje szal z limitowanej kolekcji „Najwierniejsi z wiernych”. Szale za okazaniem karnetu wydawane są w Sklepie Kibica przy ul. Ściegiennego 8 w Kielcach.

 

Þ       WOLNA SPRZEDAŻ  –  kibic otrzymuje prezent w postaci jednego wejścia na mecz w ramach rozgrywek o mistrzostwo LOTTO Ekstraklasy oraz na wszystkie mecze w ramach rozgrywek Pucharu Polski, które odbędą się na stadionie w Kielcach. Osoba, która zakupiła karnet otrzymuje szal z limitowanej kolekcji „ Najwierniejsi z wiernych”. Szale na za okazaniem karnetu wydawane są w Sklepie Kibica przy ul. Ściegiennego 8 w Kielcach.

 

 

3.        W przedsprzedaży (w okresie 11.06 – 25.06.2018 roku) karnety można nabywać:

a)      w Sklepie Kibica ul. Ściegiennego 8;

b)      za pośrednictwem  serwisu  https://korona-kielce.kupbilety.pl,

4.        W  wolnej sprzedaży (w okresie 26.06.2018 – do pierwszego meczu w roli gospodarza, karnety można nabywać:

a)         w  Sklepie Kibica ul. Ściegiennego 8;

b)        za pośrednictwem  serwisu  https://korona-kielce.kupbilety.pl,

c)    w punktach sprzedaży  Kolporter Sieci Handlowe – wykaz saloników znajduje się na stronie https://korona-kielce.kupbilety.pl 

5.        Sprzedaż karnetów będzie podzielona na dwa okresy:

Þ  PRZEDSPRZEDAŻ – zakupu mogą dokonać osoby posiadające karnet w rundzie wiosennej sezonu 2017/2018.

Þ  WOLNA SPRZEDAŻ – zakupu karnetu mogą dokonać wszystkie osoby.

 

 

 

ZASADY SPRZEDAŻY KARNETÓW ULGOWYCH (dziecięcy, ulgowy, senior):

 

1.        KARNET DZIECIĘCY może być zakupiony dla dzieci, które nie ukończyły 13 lat. Zakupu karnetu może dokonać wyłącznie opiekun dziecka. Sprzedaż karnetu dziecięcego odbywa się także za pośrednictwem serwisu www.korona-kielce.kupbilety.pl).

 

2.        KARNETY ULGOWE mogą zakupić osoby w wieku 14 – 25 lat – uczniowie i studenci. Warunkiem zakupu karnetu jest posiadanie ważnej legitymacji szkolnej lub legitymacji studenckiej. Należy podkreślić, że w przypadku studentów oprócz posiadania ważnej legitymacji studenckiej osoba musi znajdować się w przedziale wiekowym 18-25 lat. Karnety ulgowe można również nabywać za pośrednictwem serwisu sprzedaży internetowej www.korona-kielce.kupbilety.pl. Należy pamiętać aby podczas wejścia na stadion posiadać dokument uprawniający do zakupu biletu ulgowego (legitymacja szkolna lub legitymacja studencka).

 

3.        KARNETY SENIOR mogą zakupić osoby, które ukończyły 65 lat oraz osoby niepełnosprawne.

Proszę czekać - trwa ładowanie treści