Kalendarz Imprez

Informacje

KUPUJ ORYGINALNE GADŻETY!

Oficjalny sklep Korony znajduje się w Kielcach przy ulicy Ściegiennego 8. Odzież i inne markowe gadżety można nabywać także w Internecie na www.sklep.korona-kielce.pl.


Z Koroną współpracuje także stoisko w hipermarkecie Leclerc przy ulicy Massalskiego 3 w Kielcach. Wymienione punkty posiadają szeroki asortyment, którego zakup zadowoli żółto-czerwonego kibica w każdym wieku.

 

Niestety zarówno w Internecie, jak i w różnych punktach stacjonarnych na terenie naszego miasta trwa sprzedaż gadżetów i odzieży, które nielegalnie wykorzystują markę i znaki towarowe Korony Kielce. Punkty te czerpią zyski, które nie wpływają do naszego klubu. Przestrzegamy przed zakupem podrabianych przedmiotów oraz zachęcamy do korzystania z oficjalnych kanałów sprzedaży!

 

Wszystkie podmioty zainteresowane współpracą handlową proszone są o kontakt: agnieszka.blonska@korona-kielce.pl


Proszę czekać - trwa ładowanie treści